ASISTENT MANAGER RESTAURANT

Full Time Bucuresti Adaugat in mai 2018

Ești o persoană dinamică, ambițioasă, orientată către client și performanță profesională? Ești student sau tânăr absolvent și ești în căutarea unui job stabil care să îți ofere perspective de dezvoltare și recunoaștere a meritelor ori dovedești experiență managerială? Chopstix îți dă oportunitatea de a-ți pune în valoare toate aceste abilități deoarece fiecare angajat este important pentru noi. Îți oferim o carieră provocatoare bazată pe muncă în echipă, comunicare deschisă și calitatea serviciilor oferite la cele mai înalte standarde. Intră în echipa noastră unde vei găsi un climat pozitiv de lucru, un ajutor în dezvoltarea profesională ce te va motiva și impulsiona în atingerea standardelor de performanță pe care ți le-ai dorit în carieră.

Descriere job:

  • coordonează activitatea de pregătire și comercializare a produselor;
  • coordonează echipa de lucru și reprezintă managerul de restaurant în lipsa acestuia;
  • coordonează activitățile de pregătire, aprovizionare, preparare a produselor și vânzare a acestora;
  • participă la derularea inventarului zilnic și lunar;
  • oferă clientului informații despre produsele specifice și orice alte detalii suplimentare cerute cu privire la produsele comercializate;
  • asigură evidența stocului de marfă și documentația aferentă;
  • se asigură că echipa coordonată execută operativ şi corect sarcinile de serviciu trasate, respectând disciplina muncii;
  • informează managementul cu privire la necesarul de personal, precum și la nevoile de instruire a personalului;
  • identifică eventualele situații cu potențial pozitiv sau negativ în aria sa de responsabilitate.

Cerinte:

  • abilități de comunicare; atitudine pozitivă; abilități de lucru cu clienții;
  • spirit de observație; atenție la detalii;
  • capacitate de lucru în echipă;
  • asumarea responsabilităților și rolului în echipă;
  • capacitate de autoinstruire;
  • capacitate de adaptare la situații de lucru noi;
  • asumarea responsabilitățior de serviciu ce îi revin;
  • dorința de implicare în rezolvarea sarcinilor de serviciu;
  • comunicare și spirit de echipă.

Aplica online:

Prin apasarea butonului "Aplica" va asumati ca:

  • Ati citit si ati fost informat in legatura cu prelucrarea datelor cu caracter personal.
  • Sunteti de acord si va exprimati in mod expres, neechivoc, liber si informat consimtamantul cu privire la prelucrarea datelor cu caracter personal in scopurile pentru care ati fost informat.